Kulturni dan za učence 8. razreda-koncert GMS: Sedem veličastnih in Etnografski muzej-ogled in delavnica tkanja

Podrobnosti dogodka

• Datum:

V sredo, 13. februarja 2018, boste imeli učenci osmega razreda kulturni dan.  Ob 9.30 uri  boste v Cankarjevem domu poslušali koncert Sedem veličastnih.  Od 11. do 13. ure pa si boste v Etnografskem muzeju ogledali njihovo stalno zbirko in imeli delavnico tkanja.

Odhod avtobusa bo ob 8.00 uri izpred šole. Dežurna učenca naj v šolski kuhinji prevzameta malico, ki jo boste vzeli s seboj. Učenci, ki jeste kosilo v šoli, se morate od kosila odjaviti (eAsistent).

Iz Ljubljane se boste vrnili predvidoma ob 14.00 uri.  Avtobus vas bo pripeljal do šole.

Na kulturnem dnevu vas spremljajo g. Borut Fajfar, ga. Nataša Šturm in ga. Andrejka Kramar.

CENA KULTURNEGA DNE:

5 € – predstava Glasbene mladine Slovenije – Sedem veličastnih