JESENSKE EKSKURZIJE

Jesenske ekskurzije bodo v sredo, 20. septembra 2023. O programih ste se že pogovarjali  z razredniki pri urah oddelčne skupnosti ali pri pouku. S seboj vzemite vse, kar so vam naročili. Za vse razrede velja, da boste malico dobili v šoli. Učitelji spremljevalci poskrbite, da bodo dežurni učenci malico prevzeli v šolski kuhinji. Kosilo bomo za vse učence za ta dan odjavili.

• 6. RAZRED

Srednji vek na Gorenjskem – Kropa, Škofja Loka

Vodja ekskurzije: gospod F. Likar (ga. N. Černe, ga. M.Harej in ga. L. S. Knafelj)

ODHOD: Odhod avtobusa izpred šole je ob 7.50.

PRIHOD: Prihod avtobusa pred šolo predvidoma ob 14.30 uri.

CENA: 7,5 € – 3 € – vstopnina za Kovaški muzej, 4,5€ vstopnina v Loški muzej in prevoz. (vse skupaj bo obračunano na položnici za prehrano.)

• 7. RAZRED

Avstrijska Koroška – Minimundus, Gosposvetsko polje, Landskron

Vodja ekskurzije: gospa Karmen Kosem (ga. N. Šturm, ga. Saša Hladnik, ga. Maja Jazbec in ga. Vanja Zuljan)

ODHOD: Zg. Moste: 7.15; Breg: 7.20; šola: 7.25

Avtobus bo ustavil na vseh šolskih postajah na poti do Rodin.

Ne pozabite na osebni dokument.

PRIHOD: Prihod avtobusa pred šolo predvidoma ob 17.30 uri.

CENA: 15 € – 8 € – Minimundus, 7 € Landskron-predstava z orli (Denar za vstopnino imejte s seboj!), prevoz bomo obračunali na položnici.

8. RAZRED

Idrijsko: delo, delo, delo- grad, rudnik, Cerkljanski muzej

Vodja ekskurzije: gospa Saša Eržen (g. M.Silič, ga. Lea Kavčič in g. J.Valjavec)

ODHOD: Zg. Moste: 6.45; Breg:  6.50; šola: 7.00

Avtobus bo ustavil na vseh šolskih postajah na poti do Rodin.

PRIHOD: Prihod avtobusa pred šolo predvidoma ob 17.30 uri.

CENA: 15,8 € – 6 € – vstopnina na grad, 4,8 € – vstopnina v Antonijev rov, 5 € – Cerkljanski muzej  in prevoz (vse skupaj bo obračunano na položnici za prehrano) .

1. RAZRED

Zvezde na Slovenskem – Celje

Vodja ekskurzije: gospa Meta Čuk (ga. S. Jenko, ga. M. Jerman in g. B. Fajfar)

ODHOD: Zg. Moste: 6.10; Breg: 6.20; šola: 6.30

Avtobus bo ustavil na vseh šolskih postajah na poti do Rodin.

PRIHOD: Prihod avtobusa pred šolo predvidoma ob 17. uri.

CENA: 17 € – 8 € – vstopnina na Celjski grad in Pokrajinski muzej, 9 € vstopnina Tehnološki park in prevoz (vse skupaj bo obračunano na položnici za prehrano.)

Po končanih ekskurzijah vas bodo avtobusi pripeljali do šole.

Želimo vam srečno pot in veliko lepih doživetij.