Naravoslovni dan za učence 9. razreda -Energija prihodnosti in Hiša eksperimentov

Podrobnosti dogodka

• Datum:

V sredo, 16. januarja 2019, imate učenci 9. razreda naravoslovni dan, na temo ENERGIJA. V Izobraževalnem centru za jedrsko tehnologijo Instituta Jožef Stefan so za vas ob 9. uri  pripravili naslednji program:

• predavanje: FUZIJA,
  • ogled stalne razstave,
  • delavnico z meritvami radioaktivnosti.

S seboj morate imeti zvezek in pisalo.

Obiskali boste tudi Hišo eksperimentov. Od 12.00 do 12.45 boste samostojno eksperimentirali, ob 12.45 bodo strokovni delavci Hiše za vas pripravili zanimivo dogodivščino. Malico bomo pripravili v šolski kuhinji. Kosila ta dan v šoli za vas ne bo.

Avtobus bo izpred šole odpeljal ob 8.00 uri. Domov se boste vrnili predvidoma ob 14.30 uri. Avtobus vas bo pripeljal do šole. Na naravoslovnem dnevu vas spremljajo g. Borut Fajfar, ga. Suzana Jenko, g. Matjaž Silič in ga. Polona Kus.

CENA NARAVOSLOVNEGA DNE:

• 3 € – vstopnica v Hišo eksperimentov
  • 45 € – dogodivščina (Strošek se razdeli med vse prisotne učence.)