Sistematski pregled

Podrobnosti dogodka

• Datum:

V ponedeljek, 12. marca 2018, imate učenci in učenke 6. a- razreda sistematski zdravstveni pregled. Na pregled prinesite kartico zdravstvenega zavarovanja. Dekleta, ki se boste cepile proti virusi HPV, s seboj prinesite tudi cepilno knjižico. Podpisano izjavo o cepljenju morate prinesti vse učenke, tudi tiste, ki se za cepljenje ne boste odločile.

Ob 7.25 se učenke zberete pred šolo in odidete z gospo Lidijo Skoporec Knafelj v zdravstveni dom. Učenci imate pouk do 9.05. Po tej uri greste na malico, po malici pa boste skupaj z ga. Majo Jazbec ob 9.20 odšli na sistematski pregled. Dekleta se po pregledu z gospo Lisijo Skoporec Knafelj vrnete nazaj v šolo, kjer imate naprej pouk po urniku. Fantje se boste v šolo vrnili z gospo Majo Jazbec predvidoma do 12. ure.
Po in pred sistematskem pregledu imate pouk po urniku.