Kulturni dan za učence 9. razreda – koncert GMS: Sedem veličastnih in Muzej novejše zgodovine-dešifriranje sporočil

Podrobnosti dogodka

• Datum:

V sredo, 13. februarja 2019, boste imeli učenci devetega razreda kulturni dan.  Ob 9.00 uri  boste v Cankarjevem domu poslušali koncert Sedem veličastnih. Ob 11.30 pa si boste v Muzeju novejše zgodovine ogledali njihovo stalno zbirko in imeli delavnico – dešifriranje sporočil. Delo boste končali ob 13. 00 uri.

Odhod avtobusa bo ob 8 .00 uri izpred šole. Dežurna učenca naj v šolski kuhinji prevzameta malico, ki jo boste vzeli s seboj. Učenci, ki jeste kosilo v šoli, se morate od kosila odjaviti (eAsistent).

Iz Ljubljane se boste vrnili predvidoma ob 14. 00 uri.  Avtobus vas bo pripeljal do šole.

Na kulturnem dnevu vas spremljajo ga. Slavica Magdič, ga. Renata Berce, ga. Suzana Jenko in ga. Metka El Jalkh.

CENA KULTURNEGA DNE:

5 € – predstava Glasbene mladine Slovenije – Sedem veličastnih