Kulturni dan- Najstniški brivec (4.- 7. r), Ljubljanski grad (5. r), Narodni muzej (4. r), Narodna galerija (6. in 7. r)

Podrobnosti dogodka

• Datum:

KULTURNI DAN ZA UČENCE 4. RAZREDA

V torek, 19. 11. 2019, boste imeli učenci četrtega razreda kulturni dan.  Ob 8. 15 boste obiskali  Narodni muzej. Kulturni dan pa boste ob 10. 45 uri nadaljevali v SNG Opera in balet, kjer si boste ogledali predstavo Najstniški brivec.

Odhod avtobusa bo ob 7. 15 uri izpred šole. Dežurna učenca naj v šolski kuhinji prevzameta malico, ki jo boste vzeli s seboj.

Iz Ljubljane se boste vrnili predvidoma ob 13. 30 uri.  Avtobus vas bo pripeljal do šole.

Na kulturnem dnevu vas spremljajo ga. Petra Sedminek Malnar, ga. Majda Rikanović, ga. Barbara Letonja in ga. Marija Dobravec.

4,2 € – Narodni muzej – Pirati na lovu za zakladom

KULTURNI DAN ZA UČENCE 5. RAZREDA

V torek, 19. 11. 2019, boste imeli učenci petega razreda kulturni dan.  Ob 9. 30 si boste v SNG Opera in balet ogledali predstavo Najstniški brivec.

Kulturni dan boste nadaljevali ob 11. uri na Ljubljanskem gradu. Na grad se boste povzpeli z vzpenjačo (ob 10.45). Delo boste končali predvidoma ob 12.30 uri.

Odhod avtobusa bo ob 8. 10 uri izpred šole. Dežurna učenca naj v šolski kuhinji prevzameta malico, ki jo boste vzeli s seboj.

Ta dan bomo kosilo za učence 5.razredov odjavili.

Iz Ljubljane se boste vrnili predvidoma ob 14. uri.  Avtobus vas bo pripeljal do šole.

Na kulturnem dnevu vas spremljajo ga. Klavdija Peljhan, ga. Sonja Osterman in ga. Irena Pirc.

5,5 € – Ljubljanski grad – po poteh Friderika in prevoz z vzpenjačo

KULTURNI DAN ZA UČENCE 6. RAZREDA

V torek, 19. 11. 2019, boste imeli učenci šestega razreda kulturni dan.  Ob 9. 00 boste obiskali  Narodno galerijo, kjer boste imeli ogled in delavnico na temo Zgovorne slike. Kulturni dan pa boste ob 10. 45 uri nadaljevali v SNG Opera in balet, kjer si boste ogledali predstavo Najstniški brivec.

Odhod avtobusa bo ob 7. 45 uri izpred šole. Dežurna učenca naj v šolski kuhinji prevzameta malico, ki jo boste vzeli s seboj.

Na kulturnem dnevu vas spremljajo ga. Nataša Černe, ga. Maša Harej in ga. Polona Kus.

5 € – Narodna galerija – Zgovorne slike

KULTURNI DAN ZA UČENCE 7. RAZREDA

V torek, 19. 11. 2019, boste imeli učenci sedmega razreda kulturni dan.  Ob 9. 30 si boste v SNG Opera in balet ogledali predstavo Najstniški brivec.

Kulturni dan boste nadaljevali v Narodni galeriji, kjer boste imeli ogled in delavnico na temo Antični miti in junaške pripovedke.

Ta dan bomo kosilo za učence 7.razredov odjavili.

Na kulturnem dnevu vas spremljajo ga. Slavica Magdič, g. Grega Pungaršek in ga. Saša Eržen.

5 € – Narodna galerija – Antični miti in junaške pripovedke