1. ŠPORTNI DAN ZA UČENKE IN UČENCE OD 2. DO 5. RAZREDA

Športni dan za učence od 2. do 5. razreda bo v petek, 8. 9. 2023.  Učenke in učenci, se zberete pred šolo  in malico prevzamete v šolski kuhinji.

Ko boste dosegli cilje pohodov, se boste vrnili v šolo. Učenci podaljšanega bivanja boste šli na kosilo in se nato vključili v običajne dejavnosti.

SMERI POHODOV:

1. razred: šola-Sv. Peter-Krpin (51)

V Krpinu vas počaka avtobus ob 12.30.

Spremstvo:, ga. Irena Bohinec, ga. Veronika Pšenica, ga. Maša Harej in g. Matjaž Silič, ga. Tavčar – spremljevalka za Maksa Vogelnika.

1. razred: Završnica-Valvasorjev dom – Završnica – šola. (52)

Odhod  avtobusa 8.30 izpred šole do Završnice. Nazaj do šole se iz Završnice vrnete z avtobusom ob 12:45.

Spremstvo: ga. Ana Oblak, ga. Petra Sedminek Malnar, ga. Jenko Suzana in ga. Nina Rimahazi.

1. razred: Završnica- Murka – Zabreška planina – Završnica – šola (40)

Odhod  avtobusa 8.05 izpred šole do Završnice. Nazaj do šole se z avtobusom vrnete ob 13:00.

Spremstvo:  ga. Petra Jenko, ga. Jolanda Klobasa,  ga. Eda Drmota , ga. Nina Arnež.

Želimo vam lep dan.

Športni aktiv