NARAVOSLOVNI DAN ZA UČENCE 9.RAZREDA – DAN ZDRAVJA

V sredo, 19. 4. 2023 boste imeli učenci devetega razreda naravoslovni dan – Dan zdravja. Ob 8.15 se zberete pred šolo. Dežurna učenca naj v šolski kuhinji prevzameta malico, ki jo boste vzeli s seboj. Odhod avtobusa izpred šole bo ob 8.20. Z avtobusom se boste najprej odpeljali na Jesenice do Male Mežakle, kjer si boste ob 8.40 uri ogledali deponijo odpadkov. Pot boste nadaljevali proti Kranjski Gori. Ob 9.20 si boste ogledali tamkajšnjo čistilno napravo Tabre. Nato se boste vrnili na Jesenice, v dvorano Kolpern, kjer bo potekal dogodek na temo ohranjanja našega zdravja. Predviden prihod pred šolo bo ob 12.30. Po naravoslovnem dnevu greste v šolo na kosilo in domov.

Na naravoslovnem dnevu vas spremljajo: ga. Nataša Černe, ga. Maša Harej in ga. Saša Hladnik.