Jesenske ekskurzije

Podrobnosti dogodka

• Datum:

JESENSKE EKSKURZIJE

Jesenske ekskurzije bomo izvedli v petek, 4. oktobra 2019. O programih ste se že pogovarjali  z razredniki pri urah oddelčne skupnosti ali pri pouku. S seboj vzemite vse, kar so vam naročili. Za vse razrede velja, da boste malico dobili v šoli. Učitelji spremljevalci poskrbite, da bodo dežurni učenci malico prevzeli v šolski kuhinji. Kosilo bomo za vse učence za ta dan odjavili.

6. RAZRED

Srednji vek na Gorenjskem – Kropa, Radovljica

Vodja ekskurzije: gospod Ga. Maša Harej (ga.Nataša Černe, ga. Metka Jerman)

ODHOD:

Odhod avtobusa izpred šole je ob 8.00. (Vsi učenci se pred šolo pripeljete z rednim šolskim avtobusom.)

CENA:

5 € – 3 € – vstopnina za Kovaški muzej, 2€ vodenje po Radovljici (Vstopnina in vodenje bo obračunano na položnici za prehrano.

7. RAZRED

Poletje v školjki – Luka Koper, Strunjanske soline, Piran

Vodja ekskurzije: ga. Slavica Magdič (ga. N. Bergant, g. Grega Pungaršek)

Zg. Moste: 6.30

Breg: 6.35

Šola: 6.40

Avtobus bo ustavil na vseh šolskih postajah na poti do Rodin.

Ne pozabite na osebni dokument (Luka Koper)!

CENA:

8,5 € – 4 € – Strunjanske soline, 2,5 € Akvarij Piran, 1,5 € Luka Koper (Vstopnine bodo obračunane na položnici za prehrano.)

8. RAZRED

Idrijsko: delo, delo, delo- grad, rudnik, Bolnica Franja

Vodja ekskurzije: gospa Lidija Skoporec Knafelj (ga. Barbara Cankar, ga. Renata Berce)

Zg. Moste: 6.45

Breg:  6.50

šola: 7.00

CENA:

15,8 € – 3,5 € – vstopnina na grad, 4,8 € – vstopnina v Antonijev rov, 5,5 € – ogled Bolnice Franja (Vstopnine bodo obračunane na položnici za prehrano.)

9. RAZRED

Zvezde na Slovenskem – Celje, Maribor

Vodja ekskurzije: gospod Borut Fajfar (ga.Nataša Šturm, g. Matjaž Silič)

Zg. Moste: 6.10

Breg: 6.20

šola: 6.30

CENA:

7 € – vstopnina na Celjski grad in Pokrajinski muzej (Vstopnine bodo obračunane na položnici za prehrano.)

Po končanih ekskurzijah vas bodo avtobusi pripeljali do šole.

Želimo vam srečno pot in veliko lepih doživetij.