Šola v naravi v Seči: 4. dan, 2. 2. 2023
Predzadnji dan se je matematično športna skupina odpravila v Piran in s pomočjo zemljevidov in gps sprejemnikov spremljala pot, korake, srčni utrip in kalorije. Skupina, ki je raziskovala gospodarski pomen morja in skupina, ki je obalo spoznavala skozi fotografski objektiv sta obiskali Piran, muzej školjk, muzej podvodnih dejavnosti. Popoldan smo izdelovali mobile, šivali vrečke s sivko, se igrali športne in družabne igre, se posladkali s sladoledom in razmigali na igralih.

Šola v naravi v Seči: 3. dan, 1. 2. 2023
Tretji dan šole v naravi je skupina, ki raziskuje gospodarski pomen morja raziskovala Sečoveljske soline iz gospodarskega vidika (turizem, Spa Lepa Vida, pomen in prodaja soli…), naravovarstvena in fotografska skupina sta dan preživeli v Strunjanu. Spodaj si lahko pogledate fantastične fotografije, ki jih je posnela fotografska skupina. Športno matematična skupina se je s kolesom odpravila do izliva Dragonje, najdaljše reke, ki v celoti teče v Sloveniji, ustvarili so zanimiv video. Uživamo na naši obali in se spotoma še veliko naučimo. Pošiljamo vam morske pozdrave!

Nande na obisku

V četrtek, 26. 1. 2023, je učence 3. razreda obiskal papagaj Nande. Skupaj smo reševali različne naloge, sestavili gusarsko ladjo in zapeli njegovo himno. Zelo smo se zabavali.

februar 2023
« Jan   Mar »