VABILO K VPISU V PRVI RAZRED

Starše otrok, rojenih v letu 2015, obveščamo, da bo vpis v 1. razred Osnovne šole Žirovnica potekal

v ponedeljek, 22. februarja in v torek, 23. februarja 2021,

v pritličju šole v skladu z vnaprej določenim časovnim razporedom.

O terminu vpisa vašega otroka boste obveščeni po pošti, v kateri boste dobili tudi vse ustrezne obrazce.Glede na trenutno situacijo vas prosimo, da se navedenega termina držite.

K vpisu pridite le v primeru, da nimate zdravstvenih zadržkov, drugače nam izpolnjene obrazce vrnite po pošti.

Šola je dolžna upoštevati vse predpisane ukrepe za zmanjšanje tveganja okužbe in preprečevanje širjenja COVID-19, zato vas v postopku vpisa prosimo, da upoštevate naslednje ukrepe:

• uporaba zaščitnih mask v prostorih šole,
  • razkuževanje rok in
  • upoštevanje varnostne razdalje.

Zaželeno je, da starši k vpisu pripeljete otroka.

S seboj prinesite v skladu z navodili izpolnjene priloge vabilater eno od otrokovih risbic (če otrok že zna, naj jo tudi podpiše).