Zelo uspešna papirna akcija Osnovne šole Žirovnica

V tednu, od 28. 9. 2015 do 2. 10. 2015, je pred Osnovno šolo Žirovnica potekala papirna akcija, pri kateri so sodelovali tako učenci šole kot otroci iz vrtca. Zbrali smo 15,3 tone papirja, za katerega smo v šolski sklad prejeli 1326 €.

Zbrana sredstva namenjamo za financiranje dejavnosti in potreb, ki niso sestavina vzgojno-izobraževalnega dela in se ne financirajo iz javnih sredstev, ter za nakup nadstandardne opreme, zviševanje standarda pouka in podobno.

Vsem staršem, starim staršem, občanom, otrokom, učiteljicam in vzgojiteljicam, ki ste na kakršen koli način pomagali pri zbiranju in tehtanju papirja, se ISKRENO ZAHVALJUJEMO.

Papirno akcijo bomo ponovno organizirali v pomladanskem času (april, maj) in Vas že vnaprej pozivamo k udeležbi.

Upravni odbor šolskega sklada