Šola v naravi – 4. razred

Spoštovani starši, četrtošolci se bodo danes iz Črmošnjic pred šolo vrnili predvidoma ob 15. uri.

POSTAJALIŠČE SMOKUČ LEDINA

Zaradi popolne zapore ceste od 27.4. naprej med naseljem Smokuč in Rodinami, bo v času zapore ukinjeno avtobusno postajališče Smokuč Ledina.

Šolski avtobus bo vozil do Smokuča in potem po vzporedni makadamski Cesarski cesti do Rodin, vozni red ostane enak kot do sedaj. Ker bo postajališče Smokuč Ledina začasno ukinjeno, učenci iz območja Smokuč Ledina vstopajte oziroma izstopajte na postajališču Smokuč oziroma Rodine.

NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMETI 2018-19

Tudi v šolskem letu 2018/19 boste učenci v 4., 5. in 6. razredu lahko obiskovali pouk neobveznih izbirnih predmetov. Neobvezni izbirni predmeti bodo s področja tujega jezika – nemščine, tehnike in računalništva.

Tudi učenci 7., 8. in 9. razreda boste lahko obiskovali pouk neobveznih izbirnih predmetov, vendar samo iz področja tujega jezika. Za vas bomo pripravili nemščino.

Pouk neobveznih izbirnih predmetov bomo izvajali ob zadostnem številu prijav za posamezno predmetno področje. Da bo odločitev lažja, smo pripravili publikacijo, kjer smo ponujene neobvezne izbirne predmete na kratko predstavili.

IZBIRNI PREDMETI 2018/19

Tudi v šolskem letu 2018/19 boste učenci v 7., 8. in 9. razredu obiskovali izbirne predmete. Izbirni postopek bomo preko eAsistenta izvedli v teh dneh.  Da bo odločitev lažja smo pripravili publikacijo, kjer so opisani izbirni predmeti, ki vam jih bomo ponudili v prihajajočem šolskem letu.

NOVOLETNI DOBRODELNI KONCERT

Dvorana pod Stolom

PONEDELJEK, 4. decembra 2017, ob 18. uri

NASTOPAJO:

• šolski pevski zbori OŠ Žirovnica pod vodstvom Slavice Magdič in Maše Hribernik;
  • otroška folklorna skupina Breznica;
  • učenci, ki obiskujejo Plesno šolo Bolero.

Ob koncertu bo potekal sejem novoletnih darilc. Prostovoljni prispevki bodo namenjeni za šolski sklad.

VABLJENI!

Vabilo na predavanje društva Bravo

Vabimo vas na predavanje Dušice Kunaver z naslovom Kako starši pomagamo otroku pri učenju?

Predavanje bo v ponedeljek, 27. 11. 2017, ob 17. uri na gorenjski podružnici društva Bravo, v Osnovni šoli Žirovnica, Zabreznica 4, 4274 Žirovnica, v učilnici angleščine v I. nadstropju.

Vabilo se nahaja v priponki.

Stran 1 od 712345...Zadnja »

Šola v naravi – 4. razred

POSTAJALIŠČE SMOKUČ LEDINA

NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMETI 2018-19

IZBIRNI PREDMETI 2018/19

NOVOLETNI DOBRODELNI KONCERT

Dvorana pod Stolom

PONEDELJEK, 4. decembra 2017, ob 18. uri

NASTOPAJO:

• otroška folklorna skupina Breznica;
  • učenci, ki obiskujejo Plesno šolo Bolero.

VABLJENI!

Vabilo na predavanje društva Bravo

Vabilo se nahaja v priponki.

Stran 1 od 712345...Zadnja »