Prevzem spričeval

Spoštovani starši,

spričevala, ki jih še niste prevzeli, lahko prevzamete pri razrednikih zadnji teden junija ali zadnji teden avgusta.

Želimo vam prijetne počitniške dni.

Šola v naravi – 4. razred

Spoštovani starši, četrtošolci se bodo danes iz Črmošnjic pred šolo vrnili predvidoma ob 15. uri.

POSTAJALIŠČE SMOKUČ LEDINA

Zaradi popolne zapore ceste od 27.4. naprej med naseljem Smokuč in Rodinami, bo v času zapore ukinjeno avtobusno postajališče Smokuč Ledina.

Šolski avtobus bo vozil do Smokuča in potem po vzporedni makadamski Cesarski cesti do Rodin, vozni red ostane enak kot do sedaj. Ker bo postajališče Smokuč Ledina začasno ukinjeno, učenci iz območja Smokuč Ledina vstopajte oziroma izstopajte na postajališču Smokuč oziroma Rodine.

NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMETI 2018-19

Tudi v šolskem letu 2018/19 boste učenci v 4., 5. in 6. razredu lahko obiskovali pouk neobveznih izbirnih predmetov. Neobvezni izbirni predmeti bodo s področja tujega jezika – nemščine, tehnike in računalništva.

Tudi učenci 7., 8. in 9. razreda boste lahko obiskovali pouk neobveznih izbirnih predmetov, vendar samo iz področja tujega jezika. Za vas bomo pripravili nemščino.

Pouk neobveznih izbirnih predmetov bomo izvajali ob zadostnem številu prijav za posamezno predmetno področje. Da bo odločitev lažja, smo pripravili publikacijo, kjer smo ponujene neobvezne izbirne predmete na kratko predstavili.

IZBIRNI PREDMETI 2018/19

Tudi v šolskem letu 2018/19 boste učenci v 7., 8. in 9. razredu obiskovali izbirne predmete. Izbirni postopek bomo preko eAsistenta izvedli v teh dneh.  Da bo odločitev lažja smo pripravili publikacijo, kjer so opisani izbirni predmeti, ki vam jih bomo ponudili v prihajajočem šolskem letu.

Stran 1 od 712345...Zadnja »

Prevzem spričeval

Spoštovani starši,

Želimo vam prijetne počitniške dni.

Šola v naravi – 4. razred

POSTAJALIŠČE SMOKUČ LEDINA

NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMETI 2018-19

IZBIRNI PREDMETI 2018/19