Planinska šola v naravi za učence 8. razreda

V torek, 5. 6. 2018, začenjate šolo v naravi učenci 8. razreda. Zjutraj se zberite do 8. 00 in počakajte na učitelje spremljevalce. Prtljago odložite v avli šole. Pred odhodom boste šli na malico.

Imejte se lepo in upoštevajte navodila učiteljev spremljevalcev in vodnikov Planinskega društva Žirovnica. Ne pozabite vzeti seboj tudi kartice zdravstvenega zavarovanja in osebnega dokumeta. Oblecite se večplatno in toplo, ter ne pozabite na dežnik.

Domov se boste vrnili v petek, predvidoma okoli 15.30 ure. Bolj točno uro bomo, na dan prihoda, objavili na šolski spletni strani. Avtobus vas bo pripeljal do šole.

V šoli v naravi vas spremljajo ga. Vanja Zuljan in g. Matjaž Silič ter vodniki Planinskega društva Žirovnica.

Učenci, ki ne greste v šolo v naravi boste imeli pouk po urniku, ki je objavljen na oglasni deski šole.

Festival športa in državno šolsko plesno temovanje v Žalcu

V sredo, 6. 6. 2018 se bomo udeležili 9. festivala športa v Žalcu. Festivala se bo udeležilo prvih 20 fantov in deklet od 6. do 9. razreda, ki so tekmovali za Naj športnika. V sklopu festivala športa bo potekalo tudi državno prvenstvo v plesu in atletiki, ki se ga bodo prav tako udeležili naši učenci.

Odhod avtobusa bo ob 7.00 izpred šole (zbor pred šolo ob 6.50), predviden prihod je okoli 17. ure. S seboj imejte malico in športno opremo, priporočena je tudi sončna krema.