Spoštovani starši,

Vlada RS je dne 28. 3. 2021, zaradi zajezitve in obvladovanja nalezljive bolezni sprejela nov odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v VIZ zavodih, zato se bo pouk, od četrtka 1. 4., za vse učence ponovno izvajal na daljavo.

Šola bo organizirala nujno varstvo za učence od 1. do 3. razreda, katerih starši so zaposleni v sektorju kritične infrastrukture in na delovnih mestih, ki so za delovanje države pomembni. Nujno varstvo je organizirani za vnaprej prijavljene učence.

Ponovno bo možno koristiti topli obrok za prevzem, ki je možen vse delovne dni v šolski kuhinji od 11. 30 do 12. 30 ure, po predhodni prijavi na e naslovu kuhinja@os-zirovnica.si

Zaradi upoštevanja Vladnega odloka in priporočil NIJZ, bomo tudi zaposleni v upravi in tajništvu šole, v terminu od 1. do 11. 4., delali na daljavo. Uradnih ur v navedenih dneh zato ni. Za nujne zadeve smo dosegljivi preko elektronske pošte: info@os-zirovnica.si ali tajnistvo@os-zirovnica.si

Zaradi ukrepov smo napovedano papirno akcijo prestavili na četrtek in petek (15. in 16. 4. od 14 do 19. ure).

V upanju na čimprejšnjo vrnitev v šolske klopi, vas lepo pozdravljamo.