Obvestilo staršem

Nekako smo vsi pričakovali, da bo šolanje na daljavo v letošnjem šolskem letu bolj kratkega roka in da se bodo naši učenci, vaši otroci lahko hitro vrnili v ustaljeni ritem standardne oblike izobraževanja.

Kljub podaljšanju počitnic se otroci že 3 oziroma 4 tedne izobražujejo na daljavo. Prehod na to obliko je bil sicer tako za učence kot učitelje lažji kot preteklo leto, vendar je nastala situacija vseeno s seboj prinesla nemalo težav in stisk.

Predlagam vam, da si vzamete nekaj časa in si ogledate vsebine spletne strani

kjer boste lahko našli nekaj zbranih usmeritev in napotkov, ki bi lahko vam in vašim otrokom olajšali učni proces ter spopadanje s trenutno situacijo.

Obveščam vas tudi, da je NIJZ vzpostavil novo telefonsko številko za psihološko pomoč prebivalcem in sicer 080 51 00. Številka je namenjena vsem osebam, ki zaradi danih razmer občutijo psihično stisko.

Z vprašanji in/ali dilemami pa se lahko obrnete tudi name na tel. št. 040 986 272, 04 5809 156, preko eAsistenta ali e-pošte irena.pirc@os-zirovnica.si.

Lep pozdrav in vse dobro,

Irena Pirc, ŠSD