Pogovorne ure 2020/2021

Spoštovani starši,

Zaradi bolezni COVID-19, bodo popoldanske pogovorne ure do nadaljnjega potekale na daljavo vsak tretji torek v mesecu, po vaši predhodni prijavi, med 17. in 19. uro.

Predvideni termini za popoldanske pogovorne ure v šolskem letu 2020/2021:

20. oktober

17. november

15. december

19. januar

16. februar

16. marec

20. april

18. maj

Na pogovorne ure se prijavite preko eAsistenta vsaj štiri dni pred predvidenim datumom. Za pogovore, ki jih želite opraviti z razrednikom se prijavite razredniku. Za pogovore in informacije, ki jih želite prejeti o posameznem predmetu, pa predmetnemu učitelju.

Razrednik ali učitelj bo pripravil razpored pogovornih ur in vam poslal povezavo do video klica preko katere boste dostopali do pogovora.

Pogovor bo časovno omejen na 15. min, zato vas prosimo, da se držite predvidene ure. V primeru pojava večjih težav pri vašem otroku, bomo pogovor z vami opravili tudi v šoli.

Pogovorne ure potekajo po predhodnem dogovoru tudi v dopoldanskem času po razporedu objavljenem na spletni strani šole.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in vam želimo vse dobro.

Ravnateljica, Erika Melihen in strokovni delavci OŠ Žirovnica