Jesenske ekskurzije bodo v sredo, 23. septembra 2020. O programih ste se že pogovarjali  z razredniki pri urah oddelčne skupnosti ali pri pouku. S seboj vzemite vse, kar so vam naročili. Za vse razrede velja, da boste malico dobili v šoli. Učitelji spremljevalci poskrbite, da bodo dežurni učenci malico prevzeli v šolski kuhinji. Kosilo bomo za vse učence za ta dan odjavili.

Učenci ne pozabite zaščitnih mask.

• 6. RAZRED

Srednji vek na Gorenjskem – Kropa, Radovljica

Vodja ekskurzije: gospa R. Berce, ga. Suzana Jenko, g. Florijan Likar, ga. Tina Perše)

ODHOD:

Odhod avtobusa izpred šole je ob 8.00.

POVRATEK: okoli 15.30 ure

CENA:

3 € – vstopnina za Kovaški muzej (Vstopnina in vodenje bo obračunano na položnici za prehrano.)

• 7. RAZRED

Ob Krki – Muljava, Krka, Soteska, Metlika

Vodja ekskurzije: gospa Nataša Černe (ga. Maša  Harej, ga. Karmen Kosem in ga. Vanja     Zuljan)

Zg. Moste: 6.30

Breg: 6.35

Šola: 6.40

POVRATEK: okoli 18. ure

CENA:

7,5 € – 2,5 € – Jurčičeva domačija,; 5€ OŠ Brihtna glava (Vstopnine bodo obračunane na položnici za prehrano.)

• 8. RAZRED

Idrijsko: delo, delo, delo- grad, rudnik, Bolnica Franja

Vodja ekskurzije: gospod Grega Pungaršek (ga. Slavica Magdič, ga. Saša Eržen in ga. Nataša Šturm)

Zg. Moste: 6.45

Breg:  6.50

šola: 7.00

POVRATEK: okoli 19. ure

CENA:

15,8 € – 5,5 € – vstopnina na grad, 4,8 € – vstopnina v Antonijev rov, 5,5 € – ogled Bolnice Franja (Vstopnine bodo obračunane na položnici za prehrano.)

• 9. RAZRED

Zvezde na Slovenskem – Celje, Vitanje

Vodja ekskurzije: gospa Lidija Skoporec Knafelj (ga.Eda Drmota, g. Borut Fajfar, ga. Tina Fister)

Zg. Moste: 6.10

Breg: 6.20

šola: 6.30

POVRATEK: okoli 18. ure

CENA:

16 € -8 € vstopnina na Celjski grad in Pokrajinski muzej, 8 € vstopnina v Noordung center (Vstopnine bodo obračunane na položnici za prehrano.)

Po končanih ekskurzijah vas bodo avtobusi pripeljali do šole.

Želimo vam srečno pot in veliko lepih doživetij.