Vzpostavitev komunikacije z učenci in starši na daljavo

Spoštovani starši,

v primeru, da bomo morali zapreti šolo, da pouk ne bo potekal, bomo učitelji z vami komunicirali na daljavo, preko spleta. Zato apeliramo na vas, da vzpostavite potrebne pogoje, da bo šola lahko komunicirala z vami in vašimi otroki za delo na daljavo. Tiste, ki še nimate aktiviranega eAsistent računa oziroma vpisanih delujočih kontaktnih podatkov pozivamo, da to čimprej storite.

EAsistent račun aktivirate s kodo (GDPR), ki so vam jo posredovali učitelji v začetku šolskega leta.

V primeru, da eAsistent računa še nimate vzpostavljenega in v letošnjem šolskem letu s strani šole preko eAsistenta še niste prejeli nobenega obvestila, se najkasneje jutri, v petek 13.3.2020, do 15.ure, zglasite v pisarni pomočnice ravnateljice, da vam kodo natisne.

V primeru, da ste sporočila prek eAsistenta v tem šolskem letu že prejemali, pomeni da imate račun aktiviran in podatke posodobljene, in bo šola lahko z vami komunicirala na daljavo.