Papirna akcija na Osnovni šoli Žirovnica

V tednu, od 2. 10. 2017 do 6. 10. 2017, je pred Osnovno šolo Žirovnica potekala papirna akcija.

Zbrali smo 12,9 ton papirja in 8,2 ton kartona. Za zbran odpadni papir smo v šolski sklad prejeli 1 634 €.

Zbrana sredstva se uporabljajo za financiranje dejavnosti in potreb, ki niso sestavina vzgojno izobraževalnega dela in se ne financirajo iz javnih sredstev ter za nakup nadstandardne opreme, zviševanje standarda pouka in podobno. V lanskem šolskem letu  smo v ta namen potrošili 6 850 €. Sredstva smo namenili tudi vrtcu, in sicer 3 128 € za nakup nadstandardne opreme.

Vsem staršem, starim staršem, občanom, otrokom, učiteljem, učiteljicam in vzgojiteljicam, ki ste na kakršenkoli način pomagali pri zbiranju in tehtanju papirja, se ISKRENO ZAHVALJUJEMO.

Papirno akcijo bomo ponovno organizirali spomladi (aprila, maj) in Vas vnaprej prosimo za udeležbo.

Upravni odbor šolskega sklada