AVTOBUSNI PREVOZ – OBVESTILO

Spoštovani.

Obveščamo Vas, da bo zaradi gradbenih dela na Bregu v  šolskem letu 2017/18 avtobus imel spremenjeno pot in bo ustavljal na dveh novih postajališčih ob avtocesti za vas Breg, v smeri Rodin pot ostaja enaka, zamakne se le čas odhodov in prihodov.

Zjutraj je spremenjena pot avtobusa sledeča: Zg. Moste, Moste/talci, Moste /elektro, Breg/podvoz, Breg/ob avtocesti, Moste/bloki, Žirovnica, Zabreznica.

Učenci iz spodnjega Brega naj avtobus zjutraj ob 6.52 ali 7.42 počakajo na varni razdalji pred  križiščem makadamske ceste mimo kmetije Zavodnik ter avtocestnega podvoza iz smeri Sela.

Učenci gornjega dela vasi počakajo avtobus ob križišču asfaltirane poti, ki vodi od otroškega igrišča Breg ter makadamske poti ob avtocesti. Tu bo ustavljal predvidoma zjutraj ob 6.54 in 7.44.

Po tem voznem redu bo avtobus začel voziti v ponedeljek, 18. 9. 2017. Nov vozni red je v priponki, poleg tega pa tudi ukrepi za varno pot preko gradbišča.