Smučarski tečaj za učence od 1. do 5. razreda

V sodelovanju z Alpsko šolo SK Radovljica bomo od ponedeljka, 25. 1. 2016, do petka, 29. 1. 2016, organizirali smučarski tečaj. Da bo vse potekalo tako kot mora, vam posredujemo nekaj navodil.

• Vaš otrok naj v ponedeljek prinese v šolo z vso smučarsko opremo. Opremo oddajte v  pritličju šole, hišniku ali na označen prostor zraven dvigala, kjer bo shranjena do odhoda.
  • Ob 11.15 bodo šli na kosilo učenci 1.  in 2. razreda, ob 11.20 pa učenci 3. in 4.  in 5. razreda. Za kosilo učencev ni potrebno posebej naročati
  • Ob 12.00 se bodo vsak dan izpred šole odpeljali proti Kranjski Gori.
  • S Kranjske Gore bodo odšli  predvidoma ob 16.15.
  • Na tečaju jih bodo spremljali smučarski vaditelji, učitelj športa, učiteljica, ki vodi program zdravega življenjskega sloga in dve učiteljici podaljšanega bivanja.
  • Malico bomo pripravili v šoli, čaj pa bodo dobili na smučišču.
  • Šolske torbe bodo tečajniki ves teden imeli v razredu.
  • Smuči in palice bodo od ponedeljka do petka puščali v Kranjski Gori.
  • Domov bodo prinašali le čelade in smučarske čevlje, da se čez noč presušijo.

Avtobus bo otroke pripeljal pred šolo predvidoma ob 16.45. Starši, prosimo vas, da počakate svoje otroke in da v petek prevzamete vso smučarsko opremo.

Zaključek smučarskega tečaja s tekmovanjem in razdelitvijo diplom bo v petek, 29. januarja. Starši, ki boste v petek odpeljali svojega otroka domov iz Kranjske Gore, pred odhodom o tem obvestite učitelja spremljevalca.